Bizi Tanıyın


      Endüstriyel Yağlarda Çözüm Ortağınız.. Güçlü Yenilikçi Yağlama ve Kimyasal Çözümleri

AYD ENDÜSTRİYEL’İ YAKINDAN TANIYIN!  

AYD Madeni Yağlar ve Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti., 2017 yılında kurulmuştur. Başta Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin birçok iline endüstriyel yağlar, özel yağlayıcılar, gresler ve madeni yağ tedariği ile birlikte teknik destek sunan AYD ENDÜSTRİYEL, yüksek stok hacmi ve titiz/çözümcü çalışma politikası ile marka bilinirliğini arttırmaya devam etmektedir.

İç Anadolu Bölgesi ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen tüm bölgelerinde bilinen bir marka olarak ticari hayatına yön veren şirketimiz, yatırımlarını uzman kadrosuna ve ürün stoklarına yapmaktadır. Bayilik politikalarını hassas yürütmeyi başaran AYD ENDÜSTRİYEL, güvenilir ticaret sembolü olmuş ve danışmanlık hizmetleriyle de sektöründe öne çıkmayı başarmıştır.

 Türkiye Mümessili

Şirketimiz CHEMLUBE markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Endüstriyel yağlar, gresler ve kimyasal ürün grupları ile Türkiye pazarında faaliyet göstermekteyiz. Bölge bayiliklerimiz ile siz değerli müşterilerimize Güçlü Yenilikçi Yağlama ve Kimyasal Çözümleri Sloganı ile daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Chemlube çok çeşitli ürün grupları ile Tüm Sektörlere hitap etmektedir. Başlıca sektörler Demirçelik, Madencilik, Talaşlı İmalat, Dökümhane ve Seramik, Porselen, Vitrifiye sanayileridir. Özel yağlayıcı ve gresler ile tüm sanayi sektörlerine prosese özel çözümler sunmaktadır. 

Şirketimiz, bölgesel olarak QUAKER, QUAKERHOUGHTON, VERKOL,  IKV TRIBOLOGY, MOLYKOTE , DOW CORNİNG, DUPONT, ULTRACHEM, ELKALUB, MOTOREX, LUKOİL, WİNKEL VE LIQUI MOLY markalarının da bölge bayiliğini ve yetkili satıcılığını üstlenmektedir.

Şirketimiz, Eskişehir , Kütahya , Bilecik , Afyon, Bursa, Isparta, Burdur, Antalya ve Uşak bölgelerinde değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına, ROCOL, KYODO YUSHI, HD LUBRİSMART, LUBEKRAFFT, KLÜBER, MOBİL, CASTROL, SHELL, TOTAL, PETRONAS, OPET, FUCHS, ZELLER GMELIN VE NOVATEK markalarının endüstriyel ve otomotiv yağlarınında yetkili satıcılığını üstlenmektedir.

     AYD Endüstriyel'in Tescilli Markasıdır.   

LUBEGROSS, Ayd Endüstriyel iştiraki ile 2019 yılı itibariyle  Madeni Yağ Toptan Market olarak  Eskişehir Teksan Sanayi şubesi ile toptan ve parakende endüstriyel ve madeni yağlar satışlarına başlamıştır. Ayrıca www.lubegross.com madeni yağ online market olarak türkiye geneline güçlü stok, hızlı tedarik ve ücretsiz kargo sloganı ile satışlarına devam etmektedir. Yüzlerce üründe indirimli fiyatlar sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

İşimize yaptığımız yatırım neticesinde kısa zamanda Türkiye'nin birçok iline endüstriyel yağ, kimyasal ürün tedariği ve teknik desteği sağlayan şirketi olduk. Müşterilerimizle sıcak ilişkiler kuruyor, tüm sorularına yanıt buluyoruz.

VİZYONUMUZ

İşimizi severek yapıyor olmamız, ailemize her gün yeni bir mutlu müşteri kazandırıyor. Hedefimiz, Türkiye'nin en fazla tercih edilen 20 endüstriyel yağ şirketlerinden biri olmak. 

Özverimiz ,çalışma prensibimiz ve ileri görüşlülüğümüz bu başarıyı gerçek kılacaktır.

YATIRIMLARIMIZ

Sektördeki prestijini korumayı başaran AYD ENDÜSTRİYEL, stok sistemli depoları, toptan satış şubeleri, uzman satış kadrosu ve teknik servis personelleri ile siz değerli müşterilerimizin her talebine çözüm üretmeyi tercih ediyor.

Değerli müşterilerimize ve İş ortaklarımıza bize olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz!

ENDÜSTRİYEL VE MADENİ YAĞLARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ !!!

Özel Yağlama Çözümleri 

AYD Endüstriyel Yağlar , İşletmenizi Düşünüyoruz...

Güçlü Yenilikçi Yağlama ve Kimyasal Çözümleri

POWERFUL INNOVATIVE LUBRICATION AND CHEMICAL SOLUTIONS

Saygılarımızla...

            


          

AYD Endüstriyel MERK İştirakidir.